Отзывы о магазине

Светлана (Покупатель)
16.02.2024
Общая оценка магазина
Чарівні і вишукані прикраси! Дуже приємне спілкування. Дякую за позитивні емоції!
Наталія
14.02.2024
Общая оценка магазина
Хочу подякувати магазину за радісні ємоції. Вже не перший раз отримую своє замовлення і настрій піднімається різко вверх!!! Сережки неймовірні, на багато краще чим на фото, камінчики переливаються. Яка краса! Дуже, дуже вдячна!!! Окреме дякую менеджеру Світлані за високий профессіоналізм! Прийду ще))
Ольга
03.02.2024
Общая оценка магазина
При обговоренні заказу, продавець не попередив ,що в сережках які збиралася купити мінерали різної прозорісті і якості. Сплатила наперед.
На пошті зрозуміла, що танзаніти у сережках різної прозорості та якісті. Якість мінералів не відповідає заявленій у бірці, а саме IF (один мінерал прозорий інший каламутний). З пошти попередила причину повернення сережок, на що продавець відповів, що так має бути!! Сережки таки повернула, але продавець попередила що стягне з вартості повернутих сережок вартість повернення (доставки). Вона не може оплачувати зі своіх коштів доставку та повернення товару!
Не можу рекомендувати цей інтернет магазин, тому що:
1- зявлена якість мінералів може не відповідати дійсності
2- відношення до покупців бажає бути кращім.
Ответ магазина

Ольга, ви отримали той товар, який замовили. Всі фото, та відео відповідають дійсності. На фото гарно видно, що минерали відрізняються розміром, кольором та прозорістю. В описі вказана чистота IF TO VVS, тобто градація чистоти. Повернення буде прийнято, хоча прикраси не підлягають поверненню за законодавством. Стосовно спілкуванню, то неможливо було і слово вставити у ваш монолог. Не приємне спілкування((

Анна
22.01.2024
Общая оценка магазина
Отримала сережки і.Дуже гарно сідають на мочку ,На фото мені здавалися більш претенциозними,але виглядають акуратно та гарно .Сподобалось обслуговування ,швидке відправлення замовлення,гарне пакування.Детальна інформація про виріб.
Светлана (Покупатель)
21.01.2024
Общая оценка магазина
Дякую за красу, дуже приємне спілкування, швидку доставку і оформлення, як різновид мистецтва).Завжди приємні відчуття!
Светлана (Покупатель)
22.09.2023
Общая оценка магазина
Дякую за надійність, оперативність і дуже гарні прикраси! Приємно з вами взаємодіяти . Завжди приємні почуття , настрій від краси і спілкування!
Светлана (Покупатель)
17.08.2023
Общая оценка магазина
Які ж гарні прикраси! Якісне обслуговування, окрема подяка за гарну упаковку,.
Дуже приємне враження від спілкування. Щиро дякую!
Надежда (Покупатель)
24.07.2023
Общая оценка магазина
Заказала дві каблучки. Зв'язалися зі мною дуже швидко, відправили також . Все було дуже гарно запаковано! Прикраси чудові! Якість обслуговування на висоті. Магазин рекомендую!
Павел
19.07.2023
Общая оценка магазина
Все очень понравилось, жена довольна!!! Рекомендую.
Светлана (Покупатель)
18.07.2023
Общая оценка магазина
Надзичайно гарні берил і перідот. Емоції гарні, як і прикраси. Дякую за надійність, якість і спілкування.